Мобільна кнопка тривоги

Мобільна тривожна кнопка - гарантія безпеки

Останнім часом все більш популярною стає ця послуга, тому що дає можливість забезпечити потрібний рівень безпеки під час укладення різноманітних угод, при виникненні побутових конфліктів і в багатьох інших ситуаціях. Компанія «Фортеця-Гарант» точно знає, як надати ефективну охорону, забезпечити клієнта всім необхідним.

Особливості використання тривожної кнопки

Вона являє собою спеціальне виріб, яке в разі необхідності дозволяє подати швидко необхідний сигнал, щоб фахівці з безпеки зробили необхідні дії. Є кілька причин, за якими можна купити тривожну кнопку. Серед основних варто виділити необхідність в забезпеченні високого рівня безпеки при передачі великої суми грошей, при укладанні серйозного контракту, для супроводу людини на різноманітних угодах. Сфера використання досить велика. Головне звернутися до професіоналів, які зможуть грамотно надати послугу. У нашій компанії для цього є кваліфіковані кадри, а також всі інші ресурси, в тому числі технічні.

Як замовити тривожну кнопку?

Компанія «Фортеця-Гарант» пропонує клієнтам максимально комфортні умови, за допомогою яких життя стає більш безпечною. Здійснити замовлення можна дуже просто, звернувшись в офіс або по телефону. Кваліфіковані консультації дадуть відповідь на всі питання, допоможуть знайти ефективне рішення в кожній окремій ситуації. Адекватна вартість тривожної кнопки буде додатковим плюсом. Звернутися до нас можна з таких причин:

  • Досвід.
  • Виконання всіх обов'язків перед клієнтом на високому якісному рівні.
  • Швидке реагування і т.д.

Для всього цього у нас є сучасне обладнання, сертифіковане за унікальними стандартам. Персональний підхід гарантує задоволення потреб всіх клієнтів, навіть найвибагливіших. Наша компанія більше десяти років працює в цій сфері, що говорить багато про що.

Чому ми?

Підключення об’єкта під охорону за один день

Встанови нашу сигналізацію
та отримай в подарунок страхування житла
на 100000 грн.

Матеріальна відповідальність, а також страхування об’єкту

Встановлення обладнання з мобільним додатком, тобто є змога керувати подіями на об’єкті за допомогою смартфону

Використання найсучаснішого обладнання світових лідерів у сфері безпеки

Працездатність апаратури при відсутності 220 вольт

Надання інформації про події, які відбувалися на об’єкті за будь-який період часу за письмовою вимогою Клієнта

Використання усіх доступних каналів зв’язку (мається на увазі передача сигналів з приборів огляду на пульт охорони)

Відгуки
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.