Антиугон

Послуга Антиугон - відмінне рішення

Замовлення такої послуги є правильний вибір, якщо доводиться мати справу з різноманітними видами перевезень. Компанія «Фортеця-Гарант» пропонує високу якість, персональний підхід і адекватні ціни. Охоронна послуга надається по вищому розряду, в разі необхідності мобільна група реагування швидко виїжджає на місце.

Ключові особливості

Зараз Антиугон на машину стає все більш популярною послугою, тому що кількість крадіжок транспортних засобів регулярно зростає. Вкрасти можуть не тільки машину, але і вантаж. Зазвичай про те, що транспорт викрадений, водій дізнається далеко не відразу. Тому важливо забезпечити ефективну профілактику безпеки автомобіля і вантажу.

Сучасна Антиугон сигналізація для авто від надійної охоронної компанії володіє багатьма перевагами. Пультова супутникова охорона дозволяє уважно відслідковувати автомобіль, забезпечувати високий рівень захищеності. Для цього можна встановити всередині машини спеціальний датчик, тривожну кнопку.

Кому стане в нагоді?

Є кілька ситуацій, в яких купити систему Антиугон буде правильним рішенням. Стати в нагоді вона може, як приватним особам, так і підприємствам, які займаються перевезеннями. Керівник компанії повинен задуматися над забезпеченням безпеки свого транспорту. За допомогою сучасної системи можна не тільки гарантувати захист, а й контролювати переміщення, в тому числі персоналу. Вантаж і водії будуть перебувати в безпеці, що неймовірно важливо.

Плюси співпраці з нами

Компанія «Фортеця-Гарант» знає, як створити комфортні умови для всіх клієнтів, надати послугу Антиугон на вищому якісному рівні. Серед основних переваг, які можна отримати у нас, варто відзначити:

  • Приваблива ціна на систему Антиугон.
  • Якісне обслуговування.
  • Захист вантажів, транспортних засобів, водіїв.

Ми використовуємо тільки ефективне і сертифіковане обладнання, швидко реагуємо на виникнення форс-мажорних ситуацій, гарантуємо клієнтам висококласний сервіс.

Чому ми?

Підключення об’єкта під охорону за один день

Встанови нашу сигналізацію
та отримай в подарунок страхування житла
на 100000 грн.

Матеріальна відповідальність, а також страхування об’єкту

Встановлення обладнання з мобільним додатком, тобто є змога керувати подіями на об’єкті за допомогою смартфону

Використання найсучаснішого обладнання світових лідерів у сфері безпеки

Працездатність апаратури при відсутності 220 вольт

Надання інформації про події, які відбувалися на об’єкті за будь-який період часу за письмовою вимогою Клієнта

Використання усіх доступних каналів зв’язку (мається на увазі передача сигналів з приборів огляду на пульт охорони)

Відгуки
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.